Hakkımızda

 

Her gün gelişen teknoloji artık başarı için bireyden kurumlara kadar hepimizin dijital hayatta var olmasını zorunlu kılıyor.  Var olabilmek için ise değişen trendleri sürekli takip edip, onlara anında entegre olmalı ve gelişmeleri analiz etmelisin. Tüm bunları yapmak için tek başına çabalamak veya bir kişiye sorumluluk vermek, işin sonucunda alacağın verimi düşürecektir. Biz de 12 Digital Coaches olarak bu durumun farkındayız ve tam bu noktada devreye giriyoruz. Sonuç olarak markanı güçlendirip, başarına katkı sağlıyoruz.

Peki bunu yaparken nasıl bir yol izliyoruz?

Çok çeşitli uzmanlık alanları gerektiren dijital pazarlamada, 12 Digital Coaches olarak öncelikle sana özel, sürekli iletişimde olabileceğin bir KOÇ atıyoruz. Yapılan görüşmeler sonrasında ihtiyaçlarını analiz edip, senden gerekli verileri isteyip, sana ve markana özel bir dijital pazarlama planı oluşturuyoruz. Oluşturulan plan dahilinde, farklı alanlarda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız ile birlikte hedeflenen başarıya ulaşmak için çalışıyor ve dijital dünyada zirveye oynamanı sağlıyoruz.

Senin de güçlü rekabet ortamında öne çıkabilmek için desteğe ihtiyacın varsa biz buradayız. Birlikte neler yapabileceğimizi merak ediyorsan, bizimle iletişime geç ve markanı birlikte güçlendirelim!

12DCS_final-01.png

İletişime geçmek için bizi telefonla arayabilir ya da mail atabilirsin. Bir diğer alternatif olarak aşağıdaki formu doldurman durumunda KOÇ’larımız seninle en kısa sürede iletişime geçecektir.

info@12digitalcoaches.com

+90 538 086 62 99

Atakent Mah. Tema İstanbul 

243.Sok. No: 9D/19 Halkalı Küçükçekmece İstanbul

 
İsim *
İsim
İsim & Soyisim
http://