Marka Koçluğu

Markan için oluşturduğun algı ve konumlandırma markanın geleceğini belirler. Bu geleceği belirlerken yalnız değilsin. Marka koçluğu hizmetimizle, senin yanında olarak, sana uygun bir yol haritası çizip, değerini ve bilinirliğini arttırarak sürdürülebilir bir marka algısı için çalışıyoruz.


E-ticaret Sitesi

Geleneksel ticaret, yerini her geçen gün biraz daha elektronik ticarete bırakıyor. Bu değişime ayak uydurarak rakiplerinden ayrışmak, maliyetlerini azaltmak ve tüm dünyaya satış yapmak için markana uygun, güvenilir bir e-ticaret sitesine sahip olman gerekiyor. Bu noktada tüm detaylarıyla (SEO, Görsel Tasarım, UX gibi) yeni bir e-ticaret sitesi hazırlamak ya da var olan siteni yönetmek için koçlarımızla birlikte senin yanındayız.


Web Site Kurulumu

Ürün satışı olmasa dahi markanın dijital bir kimlik yerine geçecek web sitesine sahip olması gerekir. Web sitesi dijital dünyada markanın müşterileri gözünden güvenilirliğini arttırır ve profesyonel bir görünüm sağlar. Sen de yeni bir web sitesi ile güçlü bir marka yaratmak istersen, koçlarımız sana yardımcı olabilir.


Sosyal Medya Yönetimi

Markaların en önemli reklam kanallarından birisi haline gelen sosyal medyanın, profesyonel bir şekilde yönetilmesinin direkt olarak satış ve popülerliğe pozitif etkisi vardır. Bu noktada 12 Digital Coaches olarak markanın sosyal medyasına yön verebilir veya ihtiyacına göre doğrudan yönetebiliriz.


E-ticaret Platform Yönetimi

Amazon, Hepsiburada gibi e-ticaret platformlarındaki hesabınızı profesyonel bir şekilde yönetip, satış hacmini arttıracak stratejiler belirleriz.


Dijital Reklam Yönetimi

Her bölgeden potansiyel müşterilerine ulaşabilmek için dijital reklam en kuvvetli pazarlama araçlarından birisidir. Markana en uygun hedef kitle ve strateji ile dijital reklam oluşturup, hızlı ve ölçülebilir sonuçlar almanda sana yardımcı oluyoruz. Böylece marka bilinirliğini ve satışlarını arttırıyoruz.


Fotoğraf Prodüksiyonu

Markanın fotoğraf çekimleri için fotoğrafçı, stüdyo, manken gibi gerekli olan tüm ihtiyaçlarını, marka imajına en uygun şekilde ayarlayarak, çekim sürecini organize ederiz.


Instagram